Україні можуть знову дозволити торгувати квотами за Кіотським протоколом

Поділитися
© Андрій Товстиженко, DT.UA
Група міжнародних експертів (ERT) Секретаріату Рамкової конвенції ООН з питань зміни клімату (РКЗК ООН) завершила дослідження оновленого національного кадастру викидів парникових газів України за 1990-2009 роки.

Про це ZN.UA повідомив Сергій Орленко, голова Державного агентства екологічних інвестицій України, яке відповідає за реалізацію політики в сфері зміни клімату.

За його інформацією, попередні висновки експертів «носять позитивний характер», що дає підстави для відновлення України в системі міжнародної торгівлі квотами на викиди парникових газів.

С. Орленко також зазначив, що міжнародні експерти рекомендують Україні «не зупинятися на досягнутому, тому нам потрібно провести велику роботу з розвитку національної системи обліку викидів парникових газів».

Нагадаємо, з 12 жовтня участь України в міжнародній торгівлі викидами парникових газів тимчасово призупинено. Таке рішення було прийнято комітетом з дотримання Секретаріату РКЗК ООН зі зміни клімату в зв'язку з «невідповідністю національної системи обліку викидів парникових газів вимогам Кіотського протоколу».

Кіотський протокол прийнятий у Кіото (Японія) 12 грудня 1997 року. У ньому визначені порядок і принципи спільного виконання зобов'язань зі скорочення парникових викидів шляхом укладення спеціальних угод між сторонами протоколу. Він набув чинності 16 лютого 2005 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі