Збірна України в цілому готова до матчу з Францією - Блохін

Блохін висловив сподівання, що в Донецьку вболівальники покажуть підтримку національній збірній не гірше, ніж в Києві. Тренер відзначив, що вірить у здатність України виграти в Донецьку і перервати негативну традицію ігор команди в цьому місті.

Головний тренер національної збірної України з футболу Олег Блохін зазначив, що незважаючи на перемогу України над Швецією в першому турі Євро-2012, у нього є претензії до своїх підопічних.

Про це він розповів на прес-конференції в Києві в середу, 13 червня, перед тренуванням збірної Україні.

"Зараз був розбір гри зі Швецією, не можу сказати, що це була приємн розмова ... Останні 10 хвилин гри могли звести нанівець ту роботу, яку команда робила 80 хвилин ... В останні хвилини вони порушили ігрову дисципліну, команда побігла в додатковий час забивати третій м'яч", - сказав Блохін.

Після перемоги над Швецією обіграти Україну буде ще складніше, - тренер збірної Франції

Євро-2012: розклад матчів, результати і турнірна таблиця

Разом з тим, на думку тренера, національна збірна України в цілому готова до майбутнього матчу з Францією.

Блохін висловив сподівання, що в Донецьку вболівальники покажуть підтримку національної збірної не гірше, ніж у Києві.

"Якщо донецькі вболівальники не ходили на матч Англія-Франція, то прийдуть на Україну. Якщо ні, то вибачте", - сказав Блохін.

Тренер відзначив, що вірить у здатність України виграти в Донецьку і перервати негативну традицію ігор команди в цьому місті.

Як відомо, 14 червня збірна України відправиться до Донецька, де зіграє матчі зі збірними Франції та Англії. Між матчами команда буде залишатися в Донецьку.

Як повідомлялося, Україна обіграла Швецію з рахунком 2:1 і очолила групу D з 3 очками. Англія і Франція зіграли внічию з рахунком 1:1 і заробили по 1 очку.

Шведська преса про перемогу збірної України: «Старий» Шевченко був кращим (відео)

10 людей отримали поранення в зіткненнях перед матчем Росія-Польща (відео)