Україна обіграла Швецію 2:1 і вийшла у лідери групи (відео)

© uefa.com
Збірна України здобула перемогу над шведами завдяки своєму капітанові. На точний удар Ібрагімовича на початку другого тайму українці відповіли дублем Андрія Шевченка. Після першого туру Україна виходить у лідери групи D.

Увечері в понеділок, 11 червня, на НСК "Олімпійський" в Києві у матчі першого туру групового раунду Євро-2012 збірна України обіграла Швецію 2:1.

На 52-й хвилині відзначився Златан Ібрагімович, на 55-й Андрій Шевченко зрівняв рахунок. Вже через сім хвилин капітан збірної зробив дубль, замкнувши на ближній штанзі подачу з кутового.

Стартові склади:

Україна: Пятов, Селін, Хачеріді, Тимощук, Шевченко (к), Гусєв, Воронін, Ярмоленко, Михалик, Назаренко, Євген Коноплянка.

Швеція: Ісакссон, Лустіг, Мелльберг, Гранквіст, Ольссон, Ельм, Ларссон, Челльстрем, Ібрагімович (к), Тойвонен, Розенберг.

Матч почався у майже рівній боротьбі, з невеликою перевагою українців.

На 11 хвилині Челльстрем (Швеція) одержав жовту картку. Після стрімкої контратаки українців лише з порушенням правил вдається зупинити Шевченка.

М'ячем у першому таймі переважно володіє Україна, також наша збірна веде за кількістю ударів - 7 проти 4 у Швеції.

Євро-2012: розклад матчів, результати і турнірна таблиця

Група D: Англія і Франція не поступилися одна одній у напруженій боротьбі - 1:1 (відео)

За 10 хвилин до кінця першого тайму українці створили кілька моментів біля воріт збірної Швеції. Спершу Воронін ударом з-за меж штрафного перевірив реакцію Іссаксона. Потім Ярмоленко після масованої атаки українців на добиванні влучив у захисника шведів. Двічі пробивав Євген Коноплянка - не забив.

Шведи відповіли небезпечною контратакою, після якої Ібрагімович потрапив у штангу воріт Пятова.

У результаті команди пішли на перерву за рахунку 0:0.

На початку другого тайму шведам вдалося провести небезпечну атаку, українські захисники "забули" у штрафному Маркуса Розенберга, однак Пятов відбив сильний удар шведського форварда.

А на 52 хвилині шведи відкрили рахунок у матчі - Ібрагімович після прострільної передачі в один дотик переправив м'яч у ворота Пятова.

Українцям знадобилося всього три хвилини, щоб відігратися - ветеран Андрій Шевченко головою замкнув передачу Ярмоленка. А вже на 62-й хвилині капітан збірної зробив дубль, замкнувши на ближній штанзі подачу з кутового - 2:1.

У час, що залишився, шведи мали кілька можливостей зрівняти рахунок, на 74 хвилині небезпечно пробивав Ібрагімовіч, проте українцям вдалося стримати натиск - підсумковий рахунок 2:1.

В іншому матчі понеділка збірні Англії та Франції зіграли у бойову нічию 1:1. Таким чином, після першого туру Україна виходить у лідери групи D. !zn