Рада схвалила допуск іноземних військ для проведення навчань в Україні в 2012 році

Поділитися
© Андрій Товстиженко, DT.UA
У 2012 році на території України пройдуть спільні військові навчання як з країнами НАТО, так і з російською армією. Під час ранкового засідання представники парламентської більшості та опозиції підтримали включення цього закону до порядку денного.

Верховна Рада ухвалила закон про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2012 році для участі в багатонаціональних військових навчаннях. За відповідну постанову в четвер, 24 травня, проголосувало 238 депутатів.

Опозиція не голосувала, тому що блокує трибуну парламенту, протестуючи проти законів про російську мову.

Як повідомив голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко, такий документ Рада розглядає щороку і комітет підтримав законопроект.

«Без військових навчань, армія, яка не воює, - і слава Богу, що не воює, - не може підтримувати себе в боєздатному стані», - зазначив Гриценко.

Під час ранкового засідання представники парламентської більшості та опозиції підтримали включення цього закону до порядку денного. За включення проголосувало 324 депутати.

Закон схвалює допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2012 році для участі в українсько-американських навчаннях «Репід Трайдент - 2012», українсько-білорусько-російських навчаннях «Слов'янська Співдружність - 2012», українсько-американських навчаннях «Сі Бриз - 2012», українсько-російських навчаннях «Фарватер Миру - 2012», українсько-білоруських навчаннях із залученням чергових сил з протиповітряної оборони, українсько-російських навчаннях із залученням чергових сил з протиповітряної оборони.

Повний перелік військових навчань на сайті Верховної Ради. !zn

Читайте також:

НАТО: Співпраця з Україною залишається «активною і відвертою»

«Сі Бриз» обійшовся американцям майже в 4 мільйони доларів

Військові відзвітували про досягнення цілей «Сі Бриз 2011»

Україна-НАТО: інтенсифікація замість інтеграції

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі