Арбітра, який не помітив гол України у ворота англійців, підвищили в статусі

© romy4.livejournal.com
На 63-й хвилині арбітр Іштван Вад, перебуваючи вздовж лінії англійських воріт, бачив, як її повністю перетнув м'яч після удару Девіча, перш ніж його вибив у поле Террі. Чистий гол за рахунку 1:0 на користь англійців! Але Вад не повідомив про нього судді в полі Віктору Кашшаї ...

Угорського арбітра Іштвана Вада, який стояв за воротами в матчі Євро-2012 Україна - Англія і з кількох метрів не побачив гол Марко Девіча у ворота англійців, підвищили в статусі. Про це повідомляє офіційний сайт UEFA.

17 липня була оприлюднена нова категоризація рефері на майбутній єврокубковий сезон 2012/2013.
Відповідно до неї Вада, який на Євро-2012 працював у бригаді співвітчизника Віктора Кашшаї, підвищено з першої категорії до так званої Elite Development. Нагадаємо, після помилки Вада Україна вибула з боротьби на Євро-2012. Тоді на 63-й хвилині арбітр, перебуваючи вздовж лінії англійських воріт, не помітив, як її повністю перетнув м'яч після удару Девіча, перш ніж його вибив у поле гравець збірної Англії.
Варто зазначити, що рефері класифікуються за п'ятьма категоріями: елітна (Elite), Elite Development, перша, друга і третя. !zn