«Динамо» мінімально обіграло «Арсенал» у столичному дербі (відео)

Єдиний гол у столичному дербі між «Динамо» і «Арсеналом» з передачі Андрія Ярмоленка забив нігерійський форвард біло-блакитних Браун Ідейє. "Динамо" могло збільшити розрив в рахунку, але на 68-й хвилині Ярмоленко не зміг відзначитися з одинадцятиметрової позначки. Один з лідерів, дніпропетровський «Дніпро», розгромив запорізький «Металург».

У матчі другого туру чемпіонату України київське "Динамо" виявилося сильнішим за своїх сусідів з "Арсеналу" - 1:0.

Єдиний гол у цьому матчі з передачі Андрія Ярмоленка забив нігерійський форвард біло-блакитних Браун Ідейє. "Динамо" могло збільшити розрив у рахунку, але на 68-й хвилині Ярмоленко не зміг відзначитися з одинадцятиметрової позначки.

"Арсенал" закінчував зустріч у меншості. Протягом 2 хвилин два гірчичника отримав Артем Старгородський. Завдяки цій перемозі "Динамо" набрало 6 очок за перші два матчі.

Динамо: Коваль, Данило Сілва, Михалик, Хачеріді, Бетао, Вукоєвич, Велозу, Гармаш, Краньчар (Нінкович, 67), Ярмоленко, Ідейє.

Арсенал: Паньків, Гітченко, Рафаель Сантос (Симоненко, 38), Леандро, Полевой, Флореску (Старгородський, 46), Шахов, Максимов, Кобахідзе, Ковпак, Мазілу (Шацьких, 70).

Попередження: Старгородський - Михалик. Вилучений Старгородський, 78.

- У Києві сталася масова бійка між футбольними фанатами - 20 осіб затримано (відео)