Кубок світу з біатлону. Семеренко прийшла до фінішу четвертою

На третьому етапі Кубка світу з біатлону в Словаччині вдало виступили українські спортсменки.
На третьому етапі Кубка світу з біатлону в Словаччині вдало виступили українські спортсменки.Лідер збірної України Валерія Семеренко фінішувала в числі лідерів, трохи недотягнувши до призового третього місця: їй не вистачило менше п'ять секунд, щоб завоювати "бронзу". Водночас  на вогневих рубежах вона не мала жодного промаху. Її сестра Віта розпочала як краща на даний момент наша біатлоністка і закінчила гонку близько десятки найсильніших. У Кубку світу Валерія Семеренко завдяки сьогоднішньому успіху зуміла зміцнити свої позиції в десятці найсильніших і піднялася на шосте місце. Біатлон. Кубок світу Поклюка (Словенія). Індивідуальна гонка. 15 км 1. Тора Бергер (Норвегія) - 42:47.0 2. Кайса Макаряйнен (Фінляндія) 1.8 3. Марі Брюне (Франція) 35.3 4. Валя Семеренко (Україна) 40.1 Нагадаємо, раніше український біатлоніст Сергій Седнєв фінішував третім у чоловічій індивідуальній гонці на 20 км з чотирма вогневими рубежами. За матеріалами офіційного сайту Федерації біатлону України