Ліга Європи: «Металіст» програв «Спортінгу» (відео)

© wagen.com.ua
У першому поєдинку 1/4 фіналу Ліги Європи лісабонський Спортінг вдома обіграв харківський Металіст з перевагою в один м'яч, зберігаючи непогані шанси на загальний успіх.

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи лісабонський «Спортінг» на «Жозе Альваладе» обіграв харківський «Металіст» -2:1.

Перший тайм пройшов без забитих м'ячів, проте після перерви команди помітно розігралися. Першими рахунок відкрили господарі, відзначився Марат Ізмайлов. Подвоїв перевагу «левів» Еміліано Інсуа, який впевнено виконав штрафний. Під завісу зустрічі Хав'єр реалізував пенальті і залишив «Металісту» хороші шанси на підсумковий успіх.

Поєдинок у відповідь пройде у Харкові 5-го квітня.

«Шальке» у першому матчі чвертьфіналу Ліги Європи поступився на своєму полі «Атлетіко» з рахунком 2:4.

Баски відкрили рахунок на 20-й хвилині після точного удару Фернандо Льоренте, однак до середини другого тайму «Шальке» вже вів 2:1 (дубль на рахунку Рауля), а біля воріт Горкі Іраісоса було по-справжньому спекотно. Все перевернулося на 73-й хвилині, коли Льоренте знову вразив ворота Матіаса Шобера, зрівнявши рахунок. На останніх хвилинах «рудокопи» розкрилися, за що і поплатилися, пропустивши ще двічі від Оскара де Маркоса та Ікера Муніаіна.

Спортінг - Металіст - 2:1

Голи: Ізмайлов, 51, Інсуа, 64 - Шав'єр, 90+1 (з пенальті)

Спортінг: Патрісіу, Полга, Інсуа, Перейра, Каррісу (Нету, 70), Шандао, Схарс, Ізмайлов (Карільо, 80), Фернандес, Капель (Жеффрен, 72), Ван Вольфсвінкель

Металіст: Горяїнов, Торсільєрі, Вільягра, Обрадовіч, Гуйє, Шав'єр, Бланко (Марлос, 77), Торрес, Соса (Валяєв, 90+4), Крістальдо (Девіч, 65), Тайсон

Попередження: Ізмайлов, Каррісу, Патрісіу - Торсільєрі, Шав'єр, Гуйє

Шальке - Атлетік - 2:4

Голи: Рауль, 22, 60 - Льоренте, 20, 73, Де Маркос, 81, Муньяін, 90 +3

Шальке: Хільдебранд (Шобер, 46), Утіда, Пападопулос, Матіп, Фухс, Хегер (Холтбі, 55), Джонс, Дракслер (Хурадо, 55), Рауль, Фарфан, Хунтелаар

Атлетик: Іраісос, Іраола, Хаві Мартінес, Аморебьєта, Ауртенече (Іньіго Перес, 71), Ітурраспе, Де Маркос (Екіса, 84), Еррера (Гомес, 46), Сусаєта, Льоренте, Муньяін