Ліга Європи: "Арсенал" впевнено переміг, "Металург" ледь відігрався (ВІДЕО)

Київський "Арсенал" успішно дебютував у єврокубках, розгромивши словенську "Муру" з рахунком 3:0. А інший український представник в Лізі Європи - донецький "Металург" зумів уникнути поразки у виїзному матчі проти норвезького "​​Тромсе".

Київський клуб "Арсенал" успішно дебютував у єврокубках, розгромивши у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи словенську "Муру" з рахунком 3:0.

На шостій хвилині матчу на столичному стадіоні "Динамо" рахунок відкрив румунський нападник "канонірів" Мазілу. На 61-й хвилині другий гол у ворота гостей відправив форвард Олександр Ковпак. А крапку в матчі поставив на 83-й хвилині камерунський захисник Ерік Матуку.

А інший український представник в Лізі Європи на цій стадії донецький "Металург" зумів уникнути поразки у виїзному матчі проти норвезького "Тромсе". На гол Ондрашека на 43-й хвилині "металурги" зуміли відповісти на 88-й хвилині завдяки точному удару сербського півзахисника Лазіча.

Тромсе (Норвегія) - МЕТАЛУРГ Д (Україна) - 1:1

Голи: Ондрашек, 43 - Бьорк, 88 (у свої ворота)

Тромсе: Сальман, Норбу, Бьорк, Коппін, Крістіансен, Андерсен, Бендиксен, Йенссен, Драго (Індестад, 79), Ондрашек, Орста (Люсволль, 66)

Металург: Бандура, Морозюк, Чечер, Воловик, Едігарян, Прийма, Лазіч, Макрідіс (Нельсон, 66), Дімітров, Казарян, Жуніор Мораес (Даніло, 75)

Попередження: Бьорк - Макрідіс, Чечер, Морозюк

АРСЕНАЛ (Україна) - Мура (Словенія) - 3:0

Голи: Мазілу, 6, Ковпак, 61, Матуку, 83

Арсенал: Боровик, Леандро, Гітченко, Матуку, Польовий, Максимов, Шахов (Старгородський, 66), Адія (Ковпак, 57), Кобахідзе (Міколюнас, 78), Шацьких, Мазілу

Мура: Драковіч, Майер, Крамар, Ф. Чіпот, Янжа, Бохарі (Грушковняк, 90 +1), Марушко, Коутере (Бузеті, 63), Єліч, Шреш (Арпад, 85), Етерович