Ліга Європи: «Динамо» помстилося за київську нічию, розгромивши БАТЕ в Мінську

© uefa.com
«Динамо» громить БАТЕ в Мінську й виходить у плей-офф Ліги Європи.
«Динамо» громить БАТЕ в Мінську й виходить у плей-офф Ліги Європи. Кияни бадьоро розпочали гру, швидко захопили ініціативу й на 16-й хвилині відкрили рахунок у матчі. Після штрафного м'яч опинився у Вукоєвича, який, перебуваючи спиною до воріт, зумів його обробити, розвернутися і вразити ворота БАТЕ. У першому таймі господарі так і не змогли нав'язати гостям свою гру, але втім запам'яталися частими порушеннями. Проте суддя жовтими картками оперативно погасив потенційні конфлікти між суперниками. У динамівців же гра пішла, і вони безперервно атакували. Так, на 34-й хвилині після чергового прориву до чужих воріт Мілевський вийшов один на один з воротарем, але не зміг його перехитрити. Однак динамівці наприкінці тайму домоглися свого: після точної передачі Єременка Ярмоленко на 43 хвилині забив другий гол у ворота господарів. Після перерви кияни продовжили натиск. На 50-й хвилині увірвався в штрафну Гусєв заробив пенальті й сам його реалізував. 0:3! На 68 хвилині вже Мілевський засмутив воротаря БАТЕ, коли після грамотної передачі Ярмоленка опинився сам на сам з голкіпером господарів і пробив повз нього. Рахунок став просто розгромним. 0:4! БАТЕ кинувся вперед і все-таки зумів забити гол престижу на 85-й хвилині, але «Динамо» впевнено довів матч до перемоги. Підсумковий рахунок 1:4.