Мадридський «Атлетико» знову виграв Лігу Європи

© detskiymir.vn.ua
Мадридський "Атлетико" розгромив у фіналі Ліги Європи "Атлетик" з Більбао, і вдруге за три сезони став переможцем турніру.

Мадридський футбольний клуб "Атлетико" став переможцем Ліги Європи. Фінальний матч з клубом "Атлетик" з Більбао, який відбувся ввечері 9 травня закінчився з рахунком 3:0 на користь "Атлетико".

Матч між двома іспанськими командами пройшов у Бухаресті. Рахунок на сьомій хвилині зустрічі відкрив нападник "Атлетико" Радамель Фалькао, він же на 34-й хвилині забив другий м'яч у ворота "Атлетика". Автором третього, завершального голу став півзахисник Дієго.

"Атлетико" вдруге за три сезони став переможцем Ліги Європи. До цього команда перемагала в сезоні-2009/10, коли у фіналі був обіграний "Фулхем" (2:1).

А Фалькао, забивши 12 голів у поточному розіграші Ліги Європи, став кращим бомбардиром турніру вдруге поспіль. Роком раніше колумбієць завойовував це звання у складі "Порту".

Атлетико Іспанія - Атлетик Іспанія 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Фалькао (7), 2:0 - Фалькао (34), 3:0 - Дієго (85).

Атлетико: Куртуа, Міранда, Годін, Філіпе Луїс, Габі, М. Суарес, Хуанфран, Туран (А. Домінгес, 90), Дієго (Коке, 90), Фалькао, Адріан (Сальвіо, 88).

Атлетик: Ірайсос, Іраола, Амореб´єта, Ауртенече (Ібаі Гомес, 46), Хаві Мартінес, Ітурраспе (Іньїго Перес, 46), Де Маркос, Андер (Токеро, 63), Сусаета, Муніаін, Льоренте.

Попередження: Андер (22), Фалькао (26), Амореб´єта (64), Іньїго Перес (75), Сусаета (90).

Ліга Європи: «Металіст» програв «Спортінгу» (відео)

«Атлетіко» та «Атлетік» боротимуться у фіналі Ліги Європи (відео)