Матчі «Динамо» зі «Спартаком» і «Баварією» увійшли до топ-50 ігор Ліги чемпіонів (відео)

Відео
Матчі київського «Динамо» з московським «Спартаком» у 1994 році і мюнхенською «Баварією» увійшли до топ-50 кращих ігор в історії Ліги чемпіонів.

Інтернет-видання Bleacher Report склало список 50 кращих матчів в історії Ліги чемпіонів. У цьому чарті знайшлося місце і двох поєдинків за участю київського «Динамо».

Зокрема, журналісти відзначили пам'ятну зустріч «біло-блакитних» з московським «Спартаком» 14 вересня 1994 року.

«Кияни відіграли перевагу "червоно-білих" у два м'ячі завдяки дублю Віктора Леоненка і здобули перемогу зусиллями молодого Сергія Реброва», - згадує Bleacher Report.

Окрім цього, півфінальний матч проти мюнхенської «Баварії» (3:3) у сезоні 98/99 також увійшов у ТОП-50 кращих поєдинків ЛЧ.

«Мало хто пам'ятає, що «Баварія» пережила непрості хвилини у грі з «Динамо» у півфіналі. Кияни вийшли з рахунком 2:0 завдяки голам Шевченка, але Міхаель Тарнат відквитав один м'яч наприкінці першого тайму. Віталій Косовський повернув «Динамо» лідерство у два голи, але «Баварія» підтвердила свій високий клас завдяки голам Еффенберга і Янкера», - пише видання.

22 лютого «Баварія» програла в 1/8 Ліги чемпіонів швейцарському «Базелю», а «Динамо» 12 лютого у тренувальному матчі на зборах обіграли московський «Спартак». !zn

У ЛЧ «Базель» і «Марсель» вирвали перемогу на останніх хвилинах у грандів - «Баварії» та «Інтера»