«Металіст» програв «Олімпіакосу» перший матч в 1/8 Ліги Європи

© rush.org.ua
Харківський «Металіст» програв грецькому «Олімпіакосу» перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи.

Харківський «Металіст», граючи на своєму полі в матчі 1/8 фіналу Ліги Європи з грецьким клубом «Олімпіакос», з рахунком 0:1 поступився гостям.

Господарі володіли ігровою перевагою в першому таймі, проте свої моменти так і не реалізували, а відразу після перерви українці пропустили. Захист «Металіста» зіграв дуже незграбно, що дозволило Давиду Фустеру відкрити рахунок у матчі. Зіткнувшись з необхідністю відіграватися, Мирон Маркевич випустив Марко Девіча в якості другого форварда. У другому таймі спокійніше стали відчувати себе і грецькі гості, і м'яч не затримувався довго в центрі поля.

Під завісу протистояння темп гри впав, а «Металіст» втратив Едмара, який отримав видалення за небезпечне порушення на Іоаннісі Манніатісі. «Олімпіакос», в свою чергу, утримав позитивний для себе результат перед відповідною зустріччю в Греції.

Ліга Європи
1/8 фіналу
"Металіст" - "Олімпіакос" - 0:1

Гол: Давид Фустер, 50

"Металіст": Горяїнов, Вільягра, Папа Гуйє, Фініньо (Пшеничних, 63), Торсільєрі, Едмар, Клейтон Шав'єр, Соса, Бланко (Девіч, 63), Тайсон, Крістальдо (Марлос, 83)

"Олімпіакос": Медьєрі, Торосідіс, Мельберг, Пападопулос, Маркано, Маніатіс, Орбаіс, Макун (Модесто, 76), Міральяс (Абдун, 89), Давид Фустер (Холебас, 79), Джеббур

Попередження: Крістальдо, Папа Гуйє - Торосідіс, Пападопулос, Мельберг, Маркано, Холебас

Вилучення: Едмар, 82. !zn

Футбольна збірна України вперше в історії обіграла команду Ізраїлю - 3:2 (відео)

«Металіст» знову забив чотири голи «Зальцбургу». Результат протистояння - 8:1 (відео)

Річний бюджет команди «короля Харкова» становить 35 млн грн

Матчі «Динамо» зі «Спартаком» і «Баварією» увійшли в топ-50 ігор Ліги чемпіонів (відео)