Збірна Швеції пропустила двічі від Ісландії, але виграла

Суперник України у першому матчі на Євро-2012, збірна Швеції, обіграла Ісландію з рахунком 3:2. Златан Ібрагімовіч у першому таймі відзначився голом і гольовим пасом.

Збірна Швеції з футболу обіграла у товариському матчі команду Ісландії з рахунком 3:2.

Уже на другій хвилині матчу рахунок відкрив головний бомбардир шведів Златан Ібрагімовіч. На 14-й хвилині після прострілу з флангу Ібрагімовіча інший форвард Ола Тойвонен на дальній штанзі переправив м'яч у ворота.

В середині тайму ісландцям вдалося відіграти один м'яч зусиллями нападника Сігторссона, який красиво пробив головою.

На 78-й хвилині півзахисник збірної Швеції Крістіан Вільгельмссон зміцнив перевагу своєї команди. А вже на третій доданій до основного часу хвилині захисник Ісландії Йонассон ще раз пробив Андреаса Ісакссона.

Таким чином, Швеція повторила той результат, який був зафіксований у матчі збірної Франції проти Ісландії 27 травня.

Збірні Швеції та Франції є суперниками України у груповому етапі Євро-2012. Зі Швецією Україна зіграє перший матч на турнірі 11 червня у Києві. !zn