Збірна України поступилася Австрії з рахунком 2:3 (відео)

Відео
У своєму передостанньому спарингу напередодні Євро-2012 збірна України не змогла продовжити безпрограшну серію, поступившись австрійцям. В Інсбруку вона двічі відновлювала рівновагу, однак на третій гол господарів відповісти не змогла - 2:3.

Національна збірна України з футболу програла в товариському матчі зі збірною Австрії з рахунком 2:3.

На 3-й хвилині першого тайму Златко Юнузовіч зі збірної Австрії зі штрафного обвів «стінку» - 1:0.

У другому таймі на 56-й хвилині рахунок зрівнявся: Сергій Назаренко пробив зі штрафного, м'яч від стінки відскочив до Андрія Ярмоленка, той прострілив уздовж воріт, і Олег Гусєв забив у ворота суперника - 1:1.

На 62-й хвилині австрійці знову вирвалися вперед: Марко Арнаутович точно пробив у дальній кут - 2:1.

Гусєв став автором другого гола української команди на 65-й хвилині після багатоходової комбінації.

Перемогу австрійцям в цьому матчі приніс Арнаутович за хвилину до закінчення основного часу - 3:2 на користь Австрії.