«Шахтар» у серії пенальті обіграв норвезький «Олесунн» (відео)

© Пресс-служба ФК "Шахтер"
Донецький «Шахтар» у першому матчі товариського турніру на зборах в Іспанії не зміг обіграти в основний час норвезький «Олесунн» (2:2). Зате у серії пенальті «гірники» не залишили шансів супернику, забивши всі 11-метрові.

Донецький «Шахтар» у першому матчі на турнірі Copa del Sol-2012 за пенальті обіграв норвезький «Олесунн», основний час матчу закінчився з рахунком 2:2, повідомила прес-служба клубу.

На шостій хвилині Разван Рац віддав передачу у штрафний майданчик. Туди увірвався Мхітарян та прострілив - у результаті м'яч опинився перед Фернандіньо, який і розстріляв ворота норвезького клубу. Після чого «гірники» двічі пропустили.

На 67 хвилині захисник «Олесунна» збив у штрафному Шевчука. Євген Селезньов з пенальті зрівняв рахунок.

У серії пенальті все вирішив сейв Андрія Пятова після удару костариканця Майкла Баррантеса.

Новачків «Шахтаря» - Ілсіньо і Давида Таргамадзе - у заявці на гру не виявилося.

Склад «Шахтар»: Пятов, Срна (к), Кучер, Ракицький, Рац (Шевчук, 46), Хюбшман (Гай, 55), Фернандіньо, Коста (Едуардо, 46), Тейшейра (Дентіньо, 61), Мхітарян, Адріано (Селезньов, 61)

Голи за «Шахтар» забили Фернандіньо (6) і Селезньов (67).

Серія пенальті - 5:3. !zn

«Динамо» забило п'ять голів за тайм угорському «Відеотону» (відео)