Міліція не зафіксувала порушень, які б вплинули на хід голосування

Поділитися
Станом на полудень неділі, у правоохоронні органи не надходило повідомлень, які б якось могли позначитися на виборчому процесі. За словами начальника управління зв'язків із громадськістю МВС України Володимира Поліщука, були зафіксовані повідомлення про незаконну агітацію, хуліганські дії.

Станом на 12:00, дня голосування на чергових виборах до Верховної Ради України, міліція не зафіксувала порушень, які б вплинули на сам виборчий процес, зазначають у МВС.

«За станом на 12:00 якихось повідомлень, які б позначилися на виборчому процесі, не було», - сказав начальник управління зв'язків з громадськістю МВС України Володимир Поліщук.

За його словами, станом на полудень неділі до органів внутрішніх справ надійшло 44 повідомлення про правопорушення, пов'язані з виборами. Зокрема, 21 повідомлення надійшло про незаконну агітацію, одне повідомлення про хуліганські дії, одна спроба виносу бюлетенів з виборчої дільниці у Дарницькому районі міста Києва.

Також, за словами Поліщука, зафіксовано 3 випадки смерті виборців на дільницях: в Ірпені Київської області, у Хотині Чернівецької області та у Львові.

У МВС нагадують, що службу по охороні громадського порядку під час виборів до Верховної Ради України несуть майже 60 тисяч працівників міліції.

За минулу добу в органи внутрішніх справ України надійшло 328 повідомлень про порушення, пов'язані з виборчим процесом. Серед них: 145 - незаконна агітація, 34 - виготовлення агітаційних матеріалів з порушенням законодавства, 12 - підкуп виборців, 9 - незаконні дії членів окружних виборчих комісій, дільничних виборчих комісій, 6 - хуліганські прояви.

Найбільше люди скаржилися в Києві - 56 повідомлень про порушення.

Раніше повідомлялося, що станом на 12:00 в Україні явка виборців на парламентських виборах склала 22,43%. За словами заступника голови Центральної виборчої комісії Андрія Магери, в Україні відкриті всі виборчі дільниці.

28 жовтня в Україні проходять вибори народних депутатів України, які вперше з 2002 року проводяться за змішаною системою - 225 народних депутатів обираються за партійними списками і 225 - в одномандатних виборчих округах.

Востанннє вибори до парламенту за змішаною системою проводилися у 2002 році, і прохідний бар'єр тоді становив 3%.

Всього ЦВК України зареєструвала списки кандидатів від 21 партії. У мажоритарних округах балотується 2653 кандидати, в тому числі 1502 висунутих партіями і 1151 самовисуванець.

За виборами спостерігає кілька представників ЦВК Росії, в тому числі глава відомства Володимир Чуров. Член Центрвиборчкому Олег Лавров здійснює спостереження за голосуванням на виборчих дільницях у Криму.

Читайте також:

У Рівненській області у списки включили 100 осіб хворих на параноїдальну шизофренію

Українці Австралії і Японії проголосували на виборах до Ради

Янукович упевнений, що вибори посприяють єднанню і розвитку країни

Тимошенко закликала українців забезпечити високу явку на виборах

В Україні стартувало голосування на парламентських виборах

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі