Українці Австралії і Японії проголосували на виборах до Ради

Поділитися
Українці Австралії і Японії проголосували на виборах до Ради
В Австралії, Японії, Південній Кореї закінчилося голосування українців на виборах до Верховної Ради. Останніми у світі проголосують на виборах українці, що проживають у Сан-Франциско.

Голосування громадян України на виборах до Верховної Ради вже закінчилося в Австралії і продовжується на 104 закордонних дільницях у 69 країнах. Про це прес-секретар Міністерства закордонних справ Олександр Дікусаров заявив на брифінгу в Києві.

Дипломат зазначив, що позаштатних ситуацій на закордонних дільницях не зафіксовано.

Дікусаров також повідомив, що о 12:00 за київським часом закінчилося голосування українців в Японії і Південній Кореї.

Крім того, о 12:00 за київським часом розпочнеться голосування українців у Бразилії та о 13:00 - в Аргентині.

Посол України в Японії Микола Кулінич повідомив, що в Японії поки проголосувало 68 громадян (за 6 годин голосування) з 428 внесених до реєстру. За його словами, вибори проходять в звичайному режимі.

Крім того, посол України в Росії Володимир Єльченко повідомив, що, за станом на 11:00 за московським часом, в Москві проголосувало 147 українців, в Новосибірську - 25, Єкатеринбурзі - 27, Санкт-Петербурзі - 46, Ростові-на-Дону - 37.

Всього, за його словами, в Росії до реєстру внесено 26 032 українців. «У Москві погана погода, був сніг. Це не дуже сприяє високій явці", - додав Єльченко.

При цьому посол спрогнозував, що під кінець дня явка виборців збільшиться. Він також повідомив, що на парламентських виборах у 2006 році проголосувало 1865 українців (3,7% від усіх внесених до реєстру).

Українці в Австралії почали голосувати першими - опівночі за київським часом.

А останніми на планеті проголосують на виборах українці, що проживають у Сан-Франциско (США), де голосування пройде на території українського генерального консульства.

Нагадаємо, 28 жовтня в Україні проходять вибори народних депутатів України, які вперше з 2002 року проводяться за змішаною системою - 225 народних депутатів обираються за партійними списками і 225 - в одномандатних виборчих округах.

Востанннє вибори до парламенту за змішаною системою проводилися у 2002 році, і прохідний бар'єр тоді становив 3%.

Всього ЦВК України зареєструвала списки кандидатів від 21 партії. У мажоритарних округах балотується 2653 кандидати, в тому числі 1502 висунутих партіями і 1151 самовисуванець.

За виборами спостерігає кілька представників ЦВК Росії, в тому числі глава відомства Володимир Чуров. Член Центрвиборчкому Олег Лавров здійснює спостереження за голосуванням на виборчих дільницях у Криму. !zn

Читайте також:

Голова ЦВК повідомив, що вибори проходять у штатному режимі

Спостерігачі від СНД відзначають невисоку активність виборців на Західній Україні

Через сніг українці в Росії не поспішають на вибори

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі