МВС порушило справу проти протестуючих підприємців за перекриття Хрещатика

Поділитися
Шевченківське районне управління міліції міста Києва порушило кримінальну справу за фактом перекриття проїжджої частини вулиць Інститутської і Хрещатик учасниками акції протесту проти прийняття Податкового кодексу 22 листопада.
Шевченківське районне управління міліції міста Києва порушило кримінальну справу за фактом перекриття проїжджої частини вулиць Інститутської і Хрещатик учасниками акції протесту проти прийняття Податкового кодексу 22 листопада.«Вчора слідчий відділ Шевченківського райуправління міліції порушив кримінальну справу за фактом перекриття доріг на вулицях Інститутській і Хрещатик», - повідомив у середу, 24 листопада, на брифінгу в Києві заступник міністра внутрішніх справ України Віктор Ратушняк. За його словами, справа фактова і розслідується за статтею 293 Кримінального кодексу України (групове порушення громадського порядку), проводиться досудове слідство. «Люди, які це зробили, будуть встановлені і притягнуті до відповідальності», - додав заступник міністра. Крім того, Ратушняк повідомив, що виконавча служба ще не зверталася до міліції, тому передумов для демонтажу наметового містечка на Майдані Незалежності немає. Він зазначив, що функції міліції полягають у забезпеченні охорони громадського порядку, а при наявності судового рішення про заборону проведення акцій в центрі міста, відповідно, повинна працювати виконавча служба. За словами Ратушняка, виконавча служба повинна повідомити про рішення суду організаторам проведення акції, якщо не буде відповідної реакції - вдруге попередити і в такому випадку настає адміністративна відповідальність. Втретє виконавчою службою приймається рішення про примусовий демонтаж і якщо виконавча служба звертається до міліції, правоохоронці зобов'язані відреагувати відповідним чином, відзначив заступник глави МВС. «Провадження виконавча служба відкрила за рішенням суду. До нас ще ніхто не звертався. Передумов для зносу наметового містечка немає », - підкреслив Ратушняк. При цьому заступник глави МВС запевнив: «Міліція ні в якому разі силових заходів застосовувати не буде, якщо не буде порушення громадського порядку». Верховна Рада прийняла Податковий кодекс 18 листопада. Введення документа в цілому передбачено з 1 січня 2011 року, в той же час, для низки норм передбачений перехідний період від трьох до шести місяців. 22 листопада на Майдані почалися акції підприємців, які протестують проти прийняття нового Податкового кодексу. За позовом КМДА Окружний адмінсуд Києва заборонив проведення мітингів у зв'язку з візитом іноземних делегацій з 22 по 26 листопада. Відзначимо, представники влади та підприємців погодили п'ять можливих змін до Податкового кодексу в частині спрощеного оподаткування. За даними «Дзеркала тижня», отриманими від джерел у Кабміні, такі домовленості були досягнуті в ході зустрічі підприємців з першим віце-прем'єром Андрієм Клюєвим.

За матеріалами «Інтерфакс-Україна»

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі