Українці все менше схвалюють роботу уряду та Ради

Поділитися
Українці все менше схвалюють роботу уряду та Ради
А це в свою чергу позначилось на підтримці Гончарука та Разумкова.

За останній місяць оцінка роботи уряду України погіршилася на 7%, а позитивна оцінка роботи парламенту порівняно з початком листопада знизилась 9%. Такі дані свіжого опитування опублікував Київський міжнародний інститут соціології.

Так, тих, хто схвалює роботу Кабінету міністрів на початку листопада було 44%, а на кінець місяця стало 37%. Водночас на 11% стало більше тих, не схвалює роботу уряду: їхня частка зросла з 37% до 48%. За даними соціологів, оцінка роботи уряду погіршується з жовтня.

При цьому впродовж осені зменшувалась частка тих, хто не знає прем'єр-міністра Олексія Гончарука: в вересні таких було 49%, 48% - в жовтні, 40% на початку листопада та 36% - в кінці місяця. В той же час збільшувалась частка тих, хто ставиться до нього негативно: 9% в вересні, 14% - в жовтні, 18% на початку листопада, 25% - в кінці листопада. А от позитивно до глави уряду на кінець листопада ставляться лише 11%.

А от оцінка роботи парламенту знизилась з 45% до 36%, а також на 12% стало більше тих, хто не схвалює роботу Ради: з 40% до 52%.

При цьому безпосередньо до спікера парламенту Дмитра Разумкова позитивно ставилися в кінці листопада 24% опитаних, негативно – 16%. Частка тих, хто ставиться до Разумкова негативно, значуще зросла в кінці листопада в порівнянні з початком листопада: 16% и 9%.

Що ж стосується інших політиків, то до Святослава Вакарчука позитивно ставляться 23% опитаних в кінці листопада, негативно – 32%. Показники Юрія Бойко приблизно такі ж, як у Святослава Вакарчука: 23% ставляться до нього позитивно, 33% - негативно. До Петра Порошенко позитивно ставляться 12% опитаних, негативно – 64%. До Юлії Тимошенко позитивно ставляться 20% респондентів, негативно – 41%. До Віктора Медведчука позитивно ставляться 15% учасників дослідження, негативно – 44%. До Арсенія Яценюка позитивно ставляться 9% опитаних, негативно – 59%. До Олега Тягнибока позитивно ставляться 11% респондентів, негативно – 47%.

Київський міжнародний інститут соціології провів опитування 22 по 25 листопада методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів серед 1500 респондентів. Похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3%. Дані цього дослідження порівнюються с результатами опитувань КМІС, які були проведені з 4 по 7 листопада, з 9 по 11 жовтня, та з 6 по 19 вересня 2019 року.

Українці в більшості своїй негативно ставляться до того, що більшість новообраних депутатів ніколи не займалися політикою.

Поділитися
Підготував/ла Ирина Знась
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі