ЦСКА став чемпіоном баскетбольної Євроліги

ЦСКА став чемпіоном баскетбольної Євроліги ЦСКА переграв "Анадолу Ефес" © Euroleague
Московська команда виявилася сильнішою за турків.

Сьогодні, 19 травня, в іспанському місті Віторія-Гастейс відбувся вирішальний поєдинок "Фіналу чотирьох" баскетбольної Євроліги, в якому зустрічалися російський ЦСКА і турецький "Анадолу Ефес".

Сильніше у фіналі опинилися фаворити протистояння ЦСКА, обігравши головну сенсацію турніру. Підсумковий рахунок - 91:83 (29:20, 15:22, 24:20, 23:21) на користь ЦСКА.

Євроліга. "Фінал чотирьох". Фінал

"Анадолу Ефес" (Туреччина) – ЦСКА (Росія) - 83:91 (20:29, 22:15, 20:24, 21:23)

У матчі за третє місце Євроліги сезону-2018/19 мадридський "Реал" переграв "Фенербахче".

Євроліга. "Фінал чотирьох". Матч за третє місце

"Фенербахче" (Туреччина) – "Реал" (Іспанія) - 75:94 (16:24, 24:14, 23:31, 12:25)

Зазначимо, що ЦСКА виграв Євролігу у восьмий раз в історії. Нагадаємо, попереднім чемпіоном Євроліги був мадридський "Реал", який в торішньому фінальному поєдинку в сербському Белграді обіграв "Фенербахче".

Раніше визначилися всі учасники баскетбольного чемпіонату світу-2019.