Харлан виграла чемпіонат Європи з фехтування

Харлан виграла чемпіонат Європи з фехтування Харлан не було рівних у Німеччині © НОК України
Українка здобула 20-ту медаль ЧЄ в кар'єрі.

Українська шаблістка Ольга Харлан виграла фінал чемпіонату Європи з фехтування шаблею в Дюссельдорфі (Німеччина).

У півфінальній зустрічі Харлан виявилася сильнішою угорки Анни Мартон 15:10.

У фіналі українка перемогла Манон Брюне з Франції з рахунком 15:12.

Це восьме загальне і шосте особисте "золото" чемпіонатів Європи для українки. В останній раз вона брала "золото" ЧЄ 5 років тому – в 2014-м. Всього на рахунку Харлан 20 медалей чемпіонатів Європи.

Нагадаємо, в кінці квітня Харлан виграла етап Кубка світу з фехтування в Південній Кореї.