Ліга Європи: «Карпати» мінімально перемагають, «Дніпро» сенсаційно поступається

У четвер, 29 липня, пройшли перші матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Львівські «Карпати» на своєму полі мінімально обіграли грузинський «Зестафоні», а дніпропетровський «Дніпро» сенсаційно поступився маловідомому сербському клубу «Спартак» із Златібора.
У четвер, 29 липня, пройшли перші матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Львівські «Карпати» на своєму полі мінімально обіграли грузинський «Зестафоні», а дніпропетровський «Дніпро» сенсаційно поступився маловідомому сербському клубу «Спартак» із Златібора.Підопічні Володимира Безсонова не дуже вдало розпочали виїзний поєдинок проти балканської команди. Вже на 16-й хвилині зустрічі у ворота «Дніпра» за гру рукою Євгена Коноплянки був призначений пенальті. Його впевнено реалізував Володимир Торбіца. Проте вже на 23-ій хвилині дніпропетровцям вдалося відігратися. М'яч у ворота «Спартака» ударом з лінії штрафної відправив Сергій Кравченко. До перерви «Дніпро» міг вийти вперед, проте на 45-й хвилині Володимир Гоменюк, вийшовши майже один на один, завдав занадто слабкий удар. У другій половині зустрічі дніпропетровці мали два хороших моменти, проте спочатку на 83-й хвилині ворота «Спартака» після удару Сергія Назаренка врятувала штанга, а потім точність підвела Володимира Гоменюка. У результаті під завісу поєдинку «Дніпро» знову пропустив. На 90-й хвилині за фол Павла Пашаєва у своїй штрафній був призначений пенальті, який знову впевнено реалізував Торбіца. «Коли не забиваєш ти - забивають тобі. Цей матч показав, що "Спартак" - організована команда. Бажання у них зашкалювало. Ми ж не реалізували багато моментів і в першому, і в другому таймі. Але є матч-відповідь, де ми будемо вирішувати завдання проходу далі», - прокоментував підсумок зустрічі Володимир Бессонов. Він додав, що претензій щодо суддівства у нього немає. Львівські «Карпати» на своєму полі без зусиль переграли грузинський «Зестафоні». Єдиний гол у поєдинку на 6-й хвилині забив Ігор Худоб'як. «Карпати» мали ще кілька хороших моментів, щоб збільшити перевагу, однак на завершальній стадії гравців львівського клубу підводила точність. «Сьогодні була дуже непроста гра. Добре, що ми забили і не пропустили. Це найголовніше, - сказав після гри наставник українського клубу Олег Кононов. - Результат гарний, але шкода, що не забили другий гол, хоча були близькі до цього. Наш супротивник - команда дуже високого рівня».Ліга Європи, третій кваліфікаційний раунд, перші матчі:«Кальмар» (Швеція) - «Левскі» (Софія, Болгарія) - 1:1 «Маккабі» (Хайфа, Ізраїль) - «Динамо» (Мінськ, Білорусь) - 1:0 «Серкль» (Брюгге, Бельгія) - «Анортосіс» (Кіпр) - 1:0 «Вісла» (Польща) - «Карабах» (Азербайджан) - 0:1 «Динамо» (Бухарест, Румунія) - «Хайдук» (Спліт, Хорватія) - 3:1 «Галатасарай» (Туреччина) - «ОФК» (Сербія) - 2:2 «Олімпіакос» (Греція) - «Маккабі» (Тель-Авів, Ізраїль) - 2:1 «Штурм» (Австрія) - «Динамо» (Тбілісі, Грузія) - 2:0 «Марібор» (Словенія) - «Хайберніан» (Шотландія) - 3:0 «Црвена Звезда» (Сербія) - «Слован» (Братислава, Словаччина) - 1:2 «Дьор» (Угорщина) - «Монпельє» (Франція) - 0:1 «Вікторія» (Плзень, Чехія) - «Бешикташ» (Туреччина) - 1:1 «Нордшелланд» (Данія) - «Спортинг» (Португалія) - 0:1 «Работнічки» (Македонія) - «Ліверпуль» (Англія) - 0:2 «Шемрок Роверс» (Ірландія) - «Ювентус» (Італія) - 0:2 «Марітіму» (Португалія) - «Бангор» (Сіті Уельс) - 8:2 «Ягеллонія» (Польща) - «Аріс» (Греція) - 1:2 «АЗ Алкмар» (Нідерланди) - «Гетеборг» (Швеція) - 2:0 «Будучность» (Чорногорія) - «Брондбю» (Данія) - 1:2 «ЦСКА» (Софія, Болгарія) - «Кліфтонвілл» (Північна Ірландія) - 3:0 «Сибір» (Росія) - «Аполлон» (Лімассол, Кіпр) - 1:0 «Дніпро» (Могильов, Білорусь) - «Банік» (Чехія) - 1:0 «Інтер» (Турку, Фінляндія) - «Генк» (Бельгія) - 1:5 «Рух» (Польща) - «Аустрія» (Австрія) - 1:3 «МюПа» (Фінляндія) - «Тімішоара» (Румунія) - 1:2 «Ельфсборг» (Швеція) - «Тетекс» (Македонія) - 5:0 «Утрехт» (Нідерланди) - «Люцерн» (Швейцарія) - 1: «Рандерс» (Данія) - «Лозанна» (Швейцарія) - 2:3 «Мельде» (Норвегія) - «Штутгарт» (Німеччина) - 2:3 «Олесунн» (Норвегія) - «Мазеруелл» (Шотландія) - 1:1 «АПОЕЛ» (Кіпр) - «Яблонець» (Чехія) - 1:0 «Оденсе» (Данія) - «Зріньскі» (Боснія і Герцеговина) - 5:3 «Бероє» (Болгарія) - «Рапід» (Відень, Австрія) - 1:1