Товариські матчі: "Динамо" зіграло внічию з поляками, "Олександрія" обіграла болгар "Динамо" не змогло перемогти © ФК Динамо
Клуби УПЛ готуються до другої половини сезону.

Київське "Динамо" та "Олександрія" провели товариські поєдинки в рамках зимових тренувальних зборів.

Кияни зустрічалися з польською "Легією" і завершили матч з рахунком 1:1.

Поляки вийшли вперед на 13-й хвилині зусиллями Домагоя Антоліча, а перед самою перервою нічию динамівцям приніс Георгій Цітаішвілі. Поєдинок проходив у турецькому Белеку.

"Динамо" - "Легія" - 1:1
Голи: Цітаішвілі, 45 - Антоліч, 13

"Динамо" (1-й тайм): Бойко, Кендзьора, Забарний, Шабанов, Піваріч, Сидорчук, Шепелєв, Шапаренко, Цітаішвілі, Вербич, Соль

"Динамо" (2- й тайм): Бущан, Караваєв, Кадири, Кадар, Миколенко, Андрієвський, Буяльський, Дуелунд, де Пена, Каргбо, Русин

"Олександрія" зустрічалася з болгарською "Славією". Бронзовий призер УПЛ здобув перемогу з рахунком 1:0 завдяки єдиному голу на 23-й хвилині, автором якого став Андрій Запорожан.

Раніше повідомлялося про те, що УПЛ може скасувати плей-офф за єврокубки для збірної України.