Українець Яремчук забив черговий гол за бельгійський "Гент"

Українець Яремчук забив черговий гол за бельгійський "Гент" Гол Яремчука не допоміг "Генту" набрати очки © kaagent.be
Український нападник знову відзначився в чемпіонаті Бельгії.

Український нападник "Гента" Роман Яремчук відкрив рахунок в матчі 15-го туру чемпіонату Бельгії проти "Антверпена" (2:3).

Українець вийшов у стартовому складі і забив на 21-й хвилині, здорово перекинувши голкіпера.

До матчу з "Антверпеном" Роман забив 14 голів і віддав 4 результативні передачі в 21 матчі "Гента" у всіх турнірах.

Форвард піднявся на третє місце в списку кращих бомбардирів чемпіонату Бельгії (8 голів). Лідером є екс-форвард "Динамо" Мбокані з 13 голами.

Зазначимо, що стартовому складі "Гента" також вийшов український захисник Ігор Пластун, а хавбек Роман Безус з'явився на полі у другому таймі.

Нагадаємо, місяць тому Яремчук продовжив контракт з "Гентом". Нова угода форварда збірної України з бельгійським клубом розрахована до 2023 року.

Раніше повідомлялося про те, що український нападник Євген Селезньов відзначився третім голом за турецький клуб.