Українська легкоатлетка встановила найкращий результат сезону в світі

Українська легкоатлетка встановила найкращий результат сезону в світі Бех-Романчук перемогла в секторі для стрибків у довжину © Tribuna.com
Бех-Романчук вдало виступила в Німеччині.

24-річна українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук завоювала "золото" на турнірі в Карлсруе.

Українка стрибнула на 6,92 м. і встановила найкращий результат сезону в світі. Другою стала чемпіонка світу німкеня Малайка Мыхамбо.

Нагадаємо, в жовтні минулого року Марина Бех-Романчук взяла срібло на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Досі. Українка вперше в кар'єрі піднялася на п'єдестал чемпіонату світу.

Зазначимо, що також в Карлсруе 18-річна українська стрибунка у висоту Ярослава Магучих встановила новий світовий рекорд U-20 в приміщенні.

Українка стрибнула на 2,02 м. Ярослава оновила рекорд України в приміщенні. Попередній рекорд також належав їй і Віті Паламар.

Магучих стала чемпіонкою турніру в Карлсруе. Друге місце з результатом 1,99 м. посіла ще одна українка Юлія Левченко. Бронза у німкені Імке Оннен.

Раніше повідомлялося про те, що українські легкоатлетки виграли дві медалі на турнірі в Котбусі.