Українська тенісистка Костюк виграла другий дорослий титул в 15 років

Українська тенісистка Костюк виграла другий дорослий титул в 15 років Костюк виграла турнір у Берні © Sport Arena
Українка стала переможницею міжнародного турніру.

15-річна українка Марта Костюк виграла свій другий титул на професійній арені, ставши переможницею турніру ITF в Берні.

У фіналі українка перемогла 109-у ракетку світу і першу сіяну на турнірі Вікторію Голубич зі Швейцарії - 6:4, 6:3. Матч тривав трохи більше години.

Фінал

Марта Костюк (Україна) - Вікторія Голубич (Швейцарія, 1) – 6:4, 6:3

Цей титул став другим у професійній кар'єрі Костюк. У травні 2017 року українка перемогла на змаганнях в Дунакесі.

Перемога дозволить Костюк піднятися в топ-200 рейтингу WTA (зараз вона на 273-му місці) і потрапити безпосередньо у кваліфікацію турнірів "Великого шолома".

Нагадаємо, що в цьому сезоні українка встигла дебютувати на турнірі "Великого шолома", здобувши кілька перемог на Australian Open.

Раніше повідомлялося про те, що Костюк виступить у ролі першої ракетки України у матчі Кубка Федерації.