В Україні пройшов перший матч Прем'єр-ліги після карантину

В Україні пройшов перший матч Прем'єр-ліги після карантину Поєдинок пройшов без глядачів © football.ua
В країні відновився сезон УПЛ.

Сьогодні, 30 травня, матчем 24-го туру української Прем'єр-ліги "Колос" – "Десна" поновився футбольний сезон.

Чернігівський клуб здобув перемогу з рахунком 2:0, забивши двічі в другому таймі.

Перший гол чемпіонату після його поновлення був забитий Денисом Фаворовим на 64-й хвилині, а остаточний рахунок у матчі встановив Єгор Картушов.

"Колос" (Ковалівка) - "Десна" (Чернігів) - 0:2

Голи: Фаворов, 64, Картушов, 84.

"Колос": Яшков, Єфремов, Петров, Гавриш, Ємець, Богданов, Мілько (Сорокін, 85), Ільїн (Кожушко, 72), Смирний (Морозко, 82), Выльхамссон (Бондаренко, 83), Лисенко.

"Десна": Паст, Фаворов, Тамм, Імереков, Мостовий, Огиря, Калітвінцев (Конопля, 80), Тотовицький (Будківський, 86), Домбровський (Єрмаков, 90+3), Гуцуляк (Картушов, 46), Філіпов (Гітченко, 90+2).

Попередження: Мілько, Петров, Ємець - Гуцуляк, Імереков, Фаворов, Будковський.

На 68-ій хвилині Віталій Гавриш не забив пенальті (воротар).

Таким чином, "Десна" вийшла на третє місце в таблиці, випередивши "Динамо". "Колос" залишився на шостому місці.

Раніше повідомлялося про те, що в "Карпатах" спалах коронавіруса, матч з "Маріуполем" не відбудеться.