Визначився чемпіон Європи з волейболу серед чоловіків

Визначився чемпіон Європи з волейболу серед чоловіків Росія - чемпіон Європи з волейболу © championat.com
У Польщі завершився континентальний форум.

Збірна Росії з волейболу стала чемпіоном Європи, який проходив у польському Кракові.

У фіналі континентальної першості підопічні Сергія Шляпникова обіграли Німеччину з рахунком 3:2, тим самим повторили своє досягнення чотирирічної давнини.

Фінал

Росія – Німеччина– 3-2 (25:19, 20:25, 25:22, 17:25, 15:13)

У поєдинку за третє місце сильнішими виявилися сербські волейболісти, які здобули перемогу над Бельгією з аналогічним рахунком – 3:2.

Відзначимо, що незабаром розпочнеться чемпіонат Європи з волейболу серед жінок, де гратиме збірна України.

Турнір пройде з 22 вересня по 1 жовтня в Азербайджані та Грузії. Українки проведуть матчі групового етапу в Баку і зіграють з Росією, Туреччиною і Болгарією.

Раніше українські волейболісти виграли Євролігу.