Компанія Boeing провела льотні випробування допоміжної системи маневрування

Поділитися
Компанія Boeing провела льотні випробування допоміжної системи маневрування Льотних випробувань було понад 100 годин © Wikimedia commons
Представники Boeing в березні заявила про тимчасове припинення поставок літаків 737 MAX.

Аварії Boeing в Ефіопії і більш рання катастрофа, забрали безліч людських життів, змусили авіакомпанію провести серію випробувань.

Компанія Boeing провела близько 100 льотних випробувань вдосконаленої допоміжної системи маневрування MCAS (Maneuvering Characteristics Augmentation System), збій якій передував катастрофі літака серії 737 MAX в Ефіопії. Про це повідомив генеральний директор Boeing Денніс Меленберг, виступаючи у президентської бібліотеки Джорджа Буша-старшого в Далласі (штат Техас).

"Наші інженери та техніки невпинно працювали у взаємодії з Федеральним авіаційним управлінням США і замовниками, щоб завершити та встановити оновлення програмного забезпечення. Воно повинно гарантувати, щоб такі інциденти більше не повторювалися", - наводить слова Меленберга газета The Wall Street Journal. Він не уточнив, коли оновлення MCAS планується впровадити, щоб пройти сертифікацію і відновити польоти 737 MAX, зраджує TUT.BY.

Представники Boeing в березні заявила про тимчасове припинення поставок літаків 737 MAX, а пізніше - про скорочення з середини квітня обсягів виробництва літаків цієї моделі. На такі заходи у компанії пішли після того, як Федеральне авіаційне управління США розпорядився призупинити польоти Boeing 737 MAX на американському повітряному просторі. Гендиректор Boeing Денніс Меленберг на початку квітня визнав, що на двох літаках серії 737 MAX стався збій в роботі MCAS перед тим, як вони розбилися.

Нагадаємо, 10 березня в Ефіопії зазнав катастрофи авіалайнер компанії Ethiopian Airlines. Boeing 737 MAX 8 рейсу ET 302 вилетів з аеропорту Боле в столиці Ефіопії Аддіс-Абеба в столиці Кенії Найробі. Через кілька хвилин після зльоту літак зник з радарів. В 8:44 за місцевим часом впав Boeing в 62 км від Аддіс-Абеби, в районі міста Бишофту. Трекер Flightradar24 називає можливою причиною аварії неполадки, що виникли відразу після вильоту літака з аеропорту.

На борту літака перебували громадяни 33 держав - 149 пасажирів і вісім членів екіпажу. Українців серед загиблих немає.

Рішення про тимчасове заборону польотів Boeing 737 MAX були прийняті в Євросоюзі, Канаді, Україні, Австралії, Китаї, Сінгапурі, Ефіопії, Південної Кореї, а також авіаперевізниками Aeromexico, Cayman Airways, Comair і Aerolíneas Argentinas.

Федеральне управління цивільної авіації США не збирався закривати повітряний простір для літаків цього типу, проте президент Дональд Трамп розпорядився заборонити польоти Boeing 737 MAX над територією країни.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі