У NASA повідомили деталі життя табору астронавтів на Місяці

Поділитися
У NASA повідомили деталі життя табору астронавтів на Місяці В кінці березня NASA через ситуацію з коронавірусом тимчасово закрило

Американське аерокосмічне агентство опублікувало деталі концепції довгострокових місячних місій за участю людей за програмою "Артеміда", пише TechCrunch.

В документі NASA розповідає про елементи інфраструктури, які дозволять забезпечити довгострокове перебування людей на Місяці.

Йдеться, в тому числі, про систему електропостачання, мобільний житловий модуль, здебільшого житловий модуль на поверхні Місяця, а також про місячний всюдихід.

Придатна для життя рухома платформа дозволить здійснювати поїздки по Місяцю тривалістю до 45 днів. Постійний населений модуль на поверхні супутника Землі вміщуватиме одночасно до чотирьох чоловік.

Станція Gateway замислюється як основна база для тих, хто не зайнятий безпосередньо у дослідженні місячної поверхні.

Що стосується всюдихода, то це роботизований пілотований ровер з відкритою кабіною - пересуватися в ньому потрібно буде в скафандрах і на невеликі дистанції.

В кінці березня NASA через ситуацію з коронавірусом тимчасово заморозило складання і випробування ракети-носія Space Launch System і корабля Orion для безпілотного обльоту Місяця. Робота над Orion для пілотованої місячної місії триває.

Нагадаємо, що NASA обрало SpaceX в якості першої комерційної компанії, яка буде доставляти вантажі на станцію Gateway, яка буде розташовуватися на орбіті Місяця. Станція стане одним з етапів програми "Артеміда", в рамках якої агентство має намір доставити астронавтів на супутник Землі до 2024 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі