Вчені розповіли про зв'язок депресії з іншими захворюваннями

Поділитися
Вчені розповіли про зв'язок депресії з іншими захворюваннями Депресія може викликати 20 різних захворювань
Депресія виявилася пов'язана з астмою та ішемічною хворобою серця.

Австралійські вчені заявили про те, що їм вдалося виявити зв'язок між депресією і 20 іншими захворюваннями, які, на перший погляд, не були ніяк пов'язані один з одним. Виявилося, що великий депресивний розлад підвищує ризик розвитку астми, ішемічної хвороби серця, гастроентериту і езофагіту, повідомляє Naked science.

У ході дослідження вчені вивчили зв'язок між депресією і 900 іншими захворюваннями. Для цього вони проаналізували дані 340 осіб з Британського біобанку.

На перший погляд, хвороби, асоційовані з депресією, ніяк не пов'язані між собою. Разом з тим, вчені припускають, що депресія може бути причиною появи всіх цих захворювань, а не навпаки, оскільки великий депресивний розлад негативно впливає на весь організм. Окремі хвороби травного тракту можуть бути викликані прийомом антидепресантів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Раніше група вчених з Великої Британії та Китаю вперше змогла показати нейронну основу зв'язку між депресією і безсонням,виявивши ділянки мозку, які пов'язані з поганим сном, і з депресією. Серед цих ділянок області, пов'язані з прийняттям рішень, роботою пам'яті і свідомості.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі