Грищенко заявила, що познайомилася з фігурантами справи Шеремета вже після його вбивства

Поділитися
Грищенко заявила, що познайомилася з фігурантами справи Шеремета вже після його вбивства
Інна Грищенко також пояснила, що саме вона мала на увазі, коли говорила "на нас хочуть повісити вбивство Шеремета".

Доброволець Інна Грищенко із позивним "Пума", яка фігурує разом із чоловіком Владиславом у справі про вбивство Павла Шеремета, заявила про те, що познайомилася з іншими фігурантами справи вже після смерті журналіста, передає hromadske. Вона розповіла, що її чоловік вміє виготовляти вибухівку.

"Знайома з Яною (Дугарь – ред.), з Ріфом (Антоненком – ред.) з цього року, з кінця літа, а з Юлею (Кузьменко – ред.)з того літа", - повідомила Грищенко.

Вона також зазначила, що не мала змоги подивитися брифінг Міністерства внутрішніх справ, під час якого правоохоронці оприлюднили телефонні розмови за її участю. Інна Грищенко перебуває в СІЗО, де була і на момент брифінгу. Її разом з Владиславом Грищенком підозрюють в замаху на бізнесмена Михайла Чекурака в Івано-Франківській області.

Однак Грищенко пояснила, що мала на увазі, коли говорила "на нас хочуть повісити справу Шеремута" під час телефонної розмови, яку й оприлюднили правоохоронці.

"Мені було незрозуміло, чому Ваню (Івана Вакуленка – ред.) взагалі викликали по цій справі. Провести паралель нічого не вартувало. Єдине, що я дуже здивувалася тому, яких людей вибрали ще в цю справу. Коли закрили Ріфа, Юлю та Яну, в мене досі немає нормальних слів", – зазначила Інна Грищенко.

Вона також заявила про те, що її не допитували ні у справі про замах на бізнесмена, ну і справі Шеремета. У той же час жінка підтвердила той факт, що її чоловік Владислав Грищенко міг виготовляти вибухівки, адже він за спеціальністю вибухотехнік.

"Було б дивно, якби він не міг чогось робити. Але тоді у нас потрібно усіх ветеранів, тисяч 20 точно закрити", – сказала жінка.

Також вона зазначила, що чула про чоловіка на позивний "Нацик", але особисто не знайома з ним. На її думку, відбувається "знищення волонтерського та ветеранського руху".

Журналіст Павло Шеремет трагічно загинув 20 липня 2016 року унаслідок підриву автомобіля. Вибух стався о 7:45 ранку, коли він виїхав з дому і проїхав кілька десятків метрів, на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка в Києві.

У лютому 2017 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков казав, що слідство встановило людей, які могли бути причетні до вбивства Шеремета, а також можливих свідків злочину.

12 грудня 2019 року керівництво поліції повідомило, що у вбивстві Шеремета підозрюють дитячого кардіохірурга і волонтерку Юлію Кузьменко, рок-музиканта і бійця ССО Андрія Антоненка та військового медика Яну Дугарь. У справі також фігурує подружжя добровольців Владислав та Інна Грищенки. Поліція вважає, що вони можуть володіти інформацією про вбивство Шеремета. За версією слідства, мотивом вбивства була "дестабілізація суспільно-політичної ситуації". Вірогідних замовників назвати не змогли.

13 грудня Печерський суд відправив Дугарь під цілодобовий домашній арешт, а Антоненка та Кузьменко взяв під варту на 60 діб без права внесення застави.

Колеги Шеремета з "Української правди" піддали сумніву озвучену поліцією версію щодо мотивів вбивства.

Детальніше читайте в матеріалі DT.UA "Що відомо про вбивство Павла Шеремета".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі