У січні Boeing Co. не отримала жодного замовлення на літаки

Поділитися
У січні Boeing Co. не отримала жодного замовлення на літаки Для порівняння, в січні минулого року компанія отримала 45 замовлень на різні моделі © Wikimedia commons
Однією з причин відсутності попиту фахівці називають китайський коронавірус.

Впродовж січня авіакомпанія Boeing Co. не отримала жодного замовлення по виробництву літаків. Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на пресслужбу організації.

"Компанія в минулому місяці поставила 13 літаків, включаючи пасажирські 737 Dreamliner і 777, а також літаки-заправники KC-46A для ВПС США. При цьому концерн не отримав жодної відміни замовлення. У минулому році Boeing втратив замовлення на близько 200 літаків 737 MАX через припинення їх польотів після двох авіакатастроф", - йдеться в повідомленні.

Для порівняння, в січні 2019 року Boeing Co. отримала 45 замовлень та доставила 46 літаків.

Американські ЗМІ зазначають, що причиною цього також може бути спалах нового китайського коронавірусу, оскільки це впливає на обмеження кількості польотів. Багато компаній відмовилися й від виставки авіакосмічної промисловості Singapore Airshow, яка відбудеться цього тижня.

Пресслужба повідомляє, що Boeing планує почати переговори з іншими авіакомпаніями щодо своїх нових середньорозмірних літаків (New Midsize Airplane, NMA).

Раніше фахівці компанії Boeing виявили нову проблему у моделі 737 Max під час польотних випробувань. В пресслужбі компанії повідомляють, що несправність ніяким чином не вплине на очікуване повернення літака в експлуатацію, заплановане вже цього року.

Компанія Boeing підтвердила, що виробнича лінія в Рентоні, штат Вашингтон, тимчасово зупинила випуск Boeing 737 MAX. У грудні Boeing оголосив про плани зупинити виробництво на невизначений період, але не назвав точної дати.

Раніше пасажирський літак Boeing 737 індонезійської авіакомпанії Lion Air зазнав аварії в Яванському морі через 13 хвилин після зльоту з аеропорту Джакарти. На борту знаходилися 188 осіб, серед яких 181 пасажир, двоє пілотів і шість бортпровідників, ніхто з них не вижив. Причинами падіння назвали проблеми у системі керування, що виникли після зльоту.

10 березня в Ефіопії зазнав катастрофи авіалайнер компанії Ethiopian Airlines. Boeing 737 MAX 8 рейсу ET 302 вилетів з аеропорту Боле в столиці Ефіопії Аддіс-Абеба в столиці Кенії Найробі. Через кілька хвилин після зльоту літак зник з радарів. О 8:44 за місцевим часом Boeing впав за 62 км від Аддіс-Абеби, в районі міста Бішофту. Трекер Flightradar24 називає можливою причиною аварії проблеми, що виникли відразу після вильоту літака з аеропорту. На борту літака перебували громадяни 33 держав - 149 пасажирів і вісім членів екіпажу. Українців серед загиблих немає.

Рішення про тимчасову заборону польотів Boeing 737 MAX були прийняті в Євросоюзі, Канаді, Україні, Австралії, Китаї, Сінгапурі, Ефіопії, Південній Кореї, а також авіаперевізниками Aeromexico, Cayman Airways, Comair і Aerolíneas Argentinas.

Федеральне управління цивільної авіації США не збиралося закривати повітряний простір для літаків цього типу, проте президент Дональд Трамп розпорядився заборонити польоти Boeing 737 MAX над територією країни.

5 травня стало відомо, що американська авіабудівна корпорація Boeing ще за рік до першої авіакатастрофи за участю авіалайнера 737 Max знала про проблеми з датчиками, проте приховувала цю інформацію від громадськості.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі