Нефьодов виграв конкурс на посаду голови митної служби

25 червня 22:05

Конкурентами Нефьодова були керівник "Центру розвитку цифрової економіки" Андрій Саварець і проректор Університету митної справи і фінансів Євген Гармаш.

 

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов виграв конкурс на заміщення посади голови Державної митної служби.

У вівторок, 25 червня, Комісія з питань вищого корпусу державної служби провела заключний етап конкурсу – співбесіду - і прийняла рішення рекомендувати Кабінету міністрів призначити Нефьодова головою ДМС, передає "Інтерфакс-Україна".

На співбесіді Нефьодов повідомив про наміри змінити керівництво митниць, на яких зафіксовані "особливі проблеми".

Він також констатував, що за кілька місяців побороти контрабанду неможливо, назвавши при цьому перші кроки для боротьбі з цим явищем.

"Я працюватиму над тим, щоб на території митниць не стояли всі правоохоронні органи, кожен з яких є слабкою ланкою", - пообіцяв заступник міністра.

Він також вказав на необхідність співпраці з митними органами держав-партнерів і відкриття митних реєстрів.

"Виграв конкурс на посаду голови органу, який має стати прозорою митницею. На душі не так щоб радісно, але "хто лупатиме скелю, якщо не ми?", - прокоментував результати конкурсу Нефьодов на своїй сторінці у Facebook.

Крім Нефьодова, на посаду голови митної служби претендували керівник ГО "Центр розвитку цифрової економіки", експерт Центру соціально-економічних досліджень Андрій Саварець і проректор з наукової частини Університету митної справи і фінансів Євген Гармаш.

Через місяць після призначення новий керівник ДМС матиме представити середньостроковий план дій з розвитку відомства.

20 березня уряд оголосив конкурси на заміщення посад голів Державної податкової та Державної митної служб. Прийом документів кандидатів тривав до 5 квітня.

Конкурс на посаду глави ДПС виграв заступник міністра фінансів Максим Верланов, у травні Кабмін призначив його керівником відомства.

Кабінет міністрів схвалив запуск реформи щодо поділу Державної фіскальної служби, затвердивши відповідні положення на початку березня.

Детальніше про реформу ДФС читайте у статті Костянтина Швабія й Ірини Петрової "Податково-митні гойдалки: злиття, то розставання!" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".