У Китаї почнуть продавати ймовірні ліки від коронавіруса

17 лютого 07:35

Ліки будуть і продавати, і випробовувати, оскільки достатньої впевненості в їхній ефективності немає - занадто малий період випробувань

 

У Китаї можуть почати продаж можливих ліків від коронавіруса. З настільки обережним формулюванням, незважаючи на дозвіл, одна із фармкомпаній виходить на внутрішній ринок ліків. Паралельно із застосуванням ліки будуть продовжувати випробовувати.

У суботу одна із найбільших фармацевтичних компаній Китаю Zhejiang Hisun Pharmaceutical офіційно отримала схвалення Державного управління з нагляду за харчовими продуктами і лікарськими засобами для виходу на ринок потенційних ліків від коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба міністерства науки та техніки Китаю.
Як зазначається, препарат "Фавіпіравір" (Favipiravir) може бути ефективним у боротьбі з коронавірусною інфекцією.

Попри це у агентстві Reuters, додали, що після чого, як цей препарат вийде у продаж, компанія буде змушена продовжувати клінічні випробовування цього засобу.
До слова, у попередніх клінічних випробуваннях "Фавіпіравіра" вже взяли участь 70 осіб. Результати експерименту показали, що ліки мають "відносно очевидну ефективність".
Нагадаємо, цього тижня у Китаї вчені приступили до випробування вакцини проти вірусу Covid-19 (коронавірусу) на тваринах. Крім цього, деякі види лікування вирішили випробовувати на людях.

Центральний банк Китаю у зв'язку з розповсюдженням коронавірусу розпочне роботу над знезараженням валюти. Про це повідомляє Quartz. Зазначається, що після обробки купюр ультрафіолетовим світлом або високими температурами, гроші будуть опечатані на період до двох тижнів.

Крім того, у Центробанку запевнили, що за можливості нададуть нові купюри.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, поки невідомо, скільки китайський коронавірус COVID-19 живе на поверхнях, зокрема на грошах. Попередні дослідження показали, що він може вижити від 2 годин і більше, але дезінфекція вбиває його.

Як зазначає видання, у межах дослідження 2017 року, проведеного в Нью-Йорку, на поверхні банкнот знайшли 397 видів бактерій, а вірус грипу прожив на купюрі 12 днів.

Згідно з даними досліджень вчених з університету Лейбніца у Ганновері, новий коронавірус може жити на різних матеріалах і поверхнях більше тижня.