Пілоти Red Bull виграли кваліфікацію Гран-прі Великобританії

Пілоти команди Формули-1 Red Bull в суботу, 10 липня, виграли кваліфікацію Гран-прі Великобританії в Сільверстоуні.
Пілоти команди Формули-1 Red Bull в суботу, 10 липня, виграли кваліфікацію Гран-прі Великобританії в Сільверстоуні.Кращий результат - 1:29,615 - показав Себастьян Феттель. Його напарник Марк Уеббер був другим, програвши лідеру всього 143 тисячних секунди.Для Себастьяна Феттеля це вже п'ятий «поул» в десяти перегонах поточного сезону, а для його команди – і зовсім дев'ятий. Другий ряд стартового поля займуть Фернандо Алонсо (Ferrari) і Льюїс Хемілтон (McLaren). Напарник Алонсо по команді - Феліпе Маса - стартує з сьомої позиції, а діючий чемпіон світу Дженсон Баттон кваліфікувався лише 14-м. На третьому ряду стартової решітки розмістилися Ніко Росберг (Mercedes GP) і Роберт Кубіца (Renault). Міхаель Шумахер знову програв своєму напарникові кваліфікацію і піде в гонку лише з десятого місця, хоча в другому сегменті він показав п'ятий результат. Перед ним будуть стартувати Рубенс Баррікелло і Педро де ла Роса. Японський гонщик Сакон Ямомото, який замінює на Гран-прі Великої Британії Бруно Сенну за кермом боліда HRT, кваліфікувався останнім, програвши своєму напарникові по команді Каруну Чангхоку півсекунди, а володар поул-позиції Феттелю - близько семи секунд. Нагадаємо, перед Гран-прі в Сільверстоуні в загальному заліку лідирує Люїс Хемілтон (127 очок), на другому місці Дженсон Баттон (121), а замикає трійку Себастьян Феттель (115). Марк Веббер розмістився на четвертому рядку (103), а Фернандо Алонсо – на п'ятій позиції (98). У Кубку конструкторів упевнено лідирує McLaren (248), на другому місці - Red Bull (218) і замикає трійку Ferrari (165). За матеріалами Ленты.Ru