Україна подала заявку на грант для боротьби зі СНІДом

Поділитися
Україна просить Глобальний фонд з боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією надати грант на суму більш ніж 305 мільйонів доларів для боротьби з ВІЛ/СНІДом. Про це йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров’я.
Україна просить Глобальний фонд з боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією надати грант на суму більш ніж 305 мільйонів доларів для боротьби з ВІЛ/СНІДом. Про це йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров’я.«Національна рада з протидії туберкульозу й ВІЛ/СНІДу затвердила проект заявки України на 10 раунд Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією за компонентом «СНІД». Сума майбутнього гранту в разі затвердження його Глобальним фондом становитиме більш ніж 305 мільйонів доларів США, і її нададуть Україні з 2012 до 2016 року», – мовиться в повідомленні. Метою заявки є розвиток довгострокової системи надання комплексних послуг із профілактики ВІЛ/СНІДу, лікування, догляду та підтримки серед груп високого ризику та людей, які живуть із ВІЛ. Проект заявки направили на розгляд Глобального фонду 20 серпня, повідомляє МОЗ. Нагадаємо, що темпи зараження СНІДом в Україні у даний момент є найвищими в Європі. Про це йдеться у доповіді Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яку було оприлюднено у понеділок, 19 липня, на 18-й міжнародній конференції з питань СНІДу у Відні.

За матеріалами МОЗ

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі