"Реал" і "Шальке" вийшли до 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

У повторному чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів гельзенкірхенського «Шальке» обіграв міланський «Інтер». Зустріч, яка відбулася в Німеччині, завершилася з рахунком 2:1.

Таким чином «Шальке» вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів, де йому доведеться зустрітися з «Манчестер Юнайтед».

Мадридський «Реал» обіграв лондонський «Тоттенхем». Зустріч, що відбулася в Англії, завершилася з рахунком 0:1.

Єдиний гол у матчі було забито на 50-й хвилині у результаті грубої помилки Еуреліо Гомеша, який не зміг впоратися з м'ячем після удару прямо в нього у виконанні Кріштіану Роналду.

Таким чином «Реал» вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів, де йому доведеться зустрітися з «Барселоною».