Шанси України залишитися осторонь світової кризи дорівнюють нулю

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
© ZN.UA
В умовах глобалізації економіки шанси будь-якої країни залишитися осторонь кризових процесів майже нульову. Особливо це стосується країн з орієнтацією економіки на експорт і з низьким розвитком внутрішнього ринку, вважає директор аналітичної групи Da Vinci AG Анатолій Баронін.

«Сумно констатувати, але сьогодні в арсеналі немає ніяких ефективних економічних заходів, здатних запобігти черговій хвилі кризи в нашій країні», - сказав А. Баронін в інтерв'ю ZN.UA.

При цьому він зазначив, що забезпечення економічної незалежності держави необхідно було починати з моменту отримання політичної незалежності. Це, перш за все, комплексні програми розвитку альтернативної енергетики, модернізації виробничих потужностей та інфраструктури, розбудови збиткових для бюджету схем - пенсійної системи, системи охорони здоров'я, оборони тощо. Вирішувати ці завдання необхідно в період сприятливої ​​світової кон'юнктури.
«Намагатися наспіх перебудувати економіку в період загострення панічних настроїв, стриманості інвесторів, глобальних політичних розбіжностей і нестабільності профільних для Україні експортних ринків - утопія», - констатував експерт.
Нагадаємо, що президент України Віктор Янукович запевнив у здатності української влади впоратися з другою хвилею світової економічної кризи.
Восени 2008 року прем'єр Юлія Тимошенко обіцяла не пустити кризу навіть «на поріг».
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі